Klarissza Blogja

Fogd be, és táncolj!

Fogd be, és táncolj! Mondtam én is ma magamnak… 🙂     Ha Te is szeretnél feldobódni, ezt meg kell nézned!   Ma szerettem volna kicsit feldobódni, azt hiszem, eléggé rám is fér, főleg az elmúlt egy hét történései után, meg az eddigi 2015 évem sem volt szuperszonikus, aztán eszembe jutott, ha már ma van… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!